פורטל הנגרים

פורטל חינמי לפרסום נגרים וחנויות רהיטים לבית למשרד וריהוט גינה

מאמרים

מחוכמתם של נגרים

ארון ספרים

"ארון הספרים" הינו ביטוי הבא להצביע על מקורותיהם התרבותיים של בעלי הארון והספרים המצויים בו. גם בעידן הדיגיטלי שבו מרבית המידע הכתוב זמין לצרכני הידע באמצעים דיגיטליים ואולי דווקא בעידן זה חוזר להיות ארון ספרים שבו מאוחסנים ספרים מודפסים מסוגים שונים רהיט המאפיין חדרי סלון, משרדי עו"ד ובעלי מקצועות חופשיים, חדרי המתנה, בתי כנסת, ומרכזי תרבות למיניהם.

מזנון צף/מזנון מרחף

מעצבי נגריית אהרון כהן והנגרים אומני העץ, מעצבים ומייצרים רהיטים כבר שנים רבות. הניסיון רב השנים מאפשר לנו לנוע קדימה ולהציע ללקוחותינו ליהנות מהחידושים האחרונים בתחום עיצוב הפנים אשר קיבל תפניות מעניינות בשנים האחרונות.

מזנון צף לבתים בעיצוב מודרני

מעוניינים באביזר סלוני ביתי אשר ידגיש את העיצוב הביתי בבית? מעוניינים לחוש כי הטלוויזיה והספרים שלכם בסלון נמצאים באוויר? אנו ממליצים על קניית מזנון צף מנגר. מזנון צף מסוג זה הוא מזנון בצבע לבן, אשר מקובע לקיר שלכם כך שרק חלקו האחורי הוא צמוד קיר. יתר הדפנות באוויר, וזה נותן את ההרגשה של מזנון הנמצא באוויר. אתם תיווכחו לדעת שכאשר תשימו חפצים על המזנון הזה ותצלמו תמונה ממצלמה ממוצעת של 9-10 מגה פיקסל – התמונה תציג את החפצים הללו כאילו שהם באוויר לחלוטין.

ארון ספרים מעוצב לשיפור מראה הסלון

מעוניינים בארון ספרים מעוצב שיוכל לשמש כבית לספריה הביתית שלכם ולהעלאת רמת עיצוב הפנים בסלון? כאן תוכלו לקבל את כל המידע על ארון ספרים לסלון מנגר. ארון ספרים זה נחשב למוביל שבתחום ארונות הספרים. אפשרויות המידוף שלו, ואופן העיצוב שלו לא משאירים מקום לספק: עבור הבית שלכם, ארון ספרים של מנגר הוא הארון הכדאי ביותר.

ארון מזווה מעוצב למטבח

ארון המזווה חשוב להצבה במטבח שלכם. בארון מאוחסנים חומרי מטבח לשימוש לטווח הארוך, ועל כן הארון מהווה מעין מחסן מטבח פנימי. לבחירת ארון מזווה מוצלח בצורה יעילה, חשוב להתייעץ עם נגר. ארון מזווה מנגר כבר פתר ללקוחות רבים את דילמת האחסון שלהם ואפשר להם מקום רב יותר במטבח. בנוסף, לקוחות רבים מעידים כי זהו ארון מעוצב שהשתלב כייאה עם המראה של המטבח בטרם הוצב הארון.

ארון רחב היקף למכונת הכביסה

יש לכם מכונת כביסה ומייבש? גם אתם מוצאים את עצמכם מתלבטים ומתחבטים היכן לשים את אבקת הכביסה, המרכך וחומרי הניקוי השונים? עברו לארון למכונת כביסה! ארון למכונת כביסה מציע לכם את אפשרויות האחסון המרביות של כל חפצי הכביסה והניקיון שלכם, לרבות מכונות הכביסה והייבוש בעצמן. זה יחסוך לכם מקום בבית, ויאפשר לכן ליצור פינת ניקיון, בה תוכלו לשמור על החפצים שלכם מכל משמר ולדעת היכן נמצאים המטאטאים, שואבי האבק, המגבים ותכשירי הניקוי והכביסה השונים.

ארון כניסה לבית וכן ארון שירות למטבח – מה צריך לדעת?

נגריית אהרון כהן מתמחים ביצור והתקנת ארון לבית ולמשרד, בין הארונות שאנו מספקים ניתן לקבל ארון שירות למטבח או ארון כניסה לבית ליצירת קשר התקשר 03-7519816 או לפרטים נוספים תוכל לקראו את הקטע הבא:

ארונות לחדרי ילדים

ייצור ועיצוב ארונות לחדרי ילדים זו תמיד חוויה, החל משלב התכנון הראשוני כאשר מגיעים לבית לוקחים מידות לחדר, כמובן שאם החדר של ילד או ילדה הצבעים והגימורים יהיו שונים, בנוסף נוכל להתאים שולחן כתיבה לילדים מותאם ומדפים כפי שניתן לראות התמונה.

מזנון מרחף / מזנון צף

מזנון מרחף או מזנון צף זה אותו מוצר, זה אותו מזנון שקיים לכם בסלון מתחת לטלוויזיה אך ללא רגלים והוא מחובר לקיר, היתרון שבמזנון צף זה שהוא נותן תחושה של יוקרה ושנית הוא נותן תחושב של מרחב יותר גדול ( ביחס למזנון רגיל )

ארון כניסה לבית לאחסון מעילים / מטריות / נעלים ועוד ...

מה זה בכלל ארון כניסה ומי צריך את זה? האם לכל בית מתאים ארון כניסה?נגריית אהרון כהן מתמחים בעיצוב ותכנון של ארונות כניסה לבית

אדריכלים בדרום

אורתם משרד אדריכלים בדרום בעל מוניטין של מאות פרויקטים של תכנון, אדריכלות, הנדסה ועיצוב פנים בדרום הארץ.

הנדימן עצ-בעות מספקים שירותי תיקוני נגרות כללים ועבודות נגרות קלות לבית למשרד ולעסק,

טיפול - חידוש, צביעה ותיקון במקרה הצורך של רהיטים, מפרטי עץ ואלמנטים קיימים וכמובן ייצור והוספת פריטי ריהוט ואלמנטים לצורך התאמה, ייעול שדרוג העיצוב ונוחות השימוש בחלל. לייעוץ מיידי טלפנו אלינו ל- 058-433-1994