פורטל הנגרים

פורטל חינמי לפרסום נגרים וחנויות רהיטים לבית למשרד וריהוט גינה

מאמרים

מחוכמתם של נגרים

ארון ספרים

"ארון הספרים" הינו ביטוי הבא להצביע על מקורותיהם התרבותיים של בעלי הארון והספרים המצויים בו. גם בעידן הדיגיטלי שבו מרבית המידע הכתוב זמין לצרכני הידע באמצעים דיגיטליים ואולי דווקא בעידן זה חוזר להיות ארון ספרים שבו מאוחסנים ספרים מודפסים מסוגים שונים רהיט המאפיין חדרי סלון, משרדי עו"ד ובעלי מקצועות חופשיים, חדרי המתנה, בתי כנסת, ומרכזי תרבות למיניהם.

מזנון צף/מזנון מרחף

מעצבי נגריית אהרון כהן והנגרים אומני העץ, מעצבים ומייצרים רהיטים כבר שנים רבות. הניסיון רב השנים מאפשר לנו לנוע קדימה ולהציע ללקוחותינו ליהנות מהחידושים האחרונים בתחום עיצוב הפנים אשר קיבל תפניות מעניינות בשנים האחרונות.

אדריכלים בדרום

אורתם משרד אדריכלים בדרום בעל מוניטין של מאות פרויקטים של תכנון, אדריכלות, הנדסה ועיצוב פנים בדרום הארץ.

הנדימן עצ-בעות מספקים שירותי תיקוני נגרות כללים ועבודות נגרות קלות לבית למשרד ולעסק,

טיפול - חידוש, צביעה ותיקון במקרה הצורך של רהיטים, מפרטי עץ ואלמנטים קיימים וכמובן ייצור והוספת פריטי ריהוט ואלמנטים לצורך התאמה, ייעול שדרוג העיצוב ונוחות השימוש בחלל. לייעוץ מיידי טלפנו אלינו ל- 058-433-1994

שולחן מחשב

שולחן מחשב שולחן מחשב, בעבר היה נחלתם של המשתמשים במחשב במקומות העבודה בלבד ואולם כיום, כאשר השימוש במחשב ביתי בסביבת המגורים נעשה נפוץ ביותר, שולחן מחשב הפך זמין ובהישג יד של כל המעוניין בכך.

כסא מנהלים

כסא מנהלים הנו שם כללי ביותר לקשת רחבה ביותר של כיסאות. עצם השימוש בהגדרה של "כסא מנהלים" מצביע על כך שהשימוש בכסא מיועד לישיבה ממושכת ולעתים ממושכת מאוד.

ארון ספרים

האם בעידן בו אנו חיים יש צורך לתכנן מראש או להוסיף ארון ספרים לביתנו, לחלל המשרד, לחדר העבודה או חדר הילדים?

תיקון תריסים

בארצות שונות נהוגים סגנונות תכנון ארכיטקטוני ואופי בניה שונים. סגנונות אלה מושפעים בדרך כלל מהתרבות המקומית וכמובן ממזג האוויר וסגנון החיים של המקום. יש מקרים אשר בהם יש עירוב סגנונות ושילובם של סגנונות רבים במבנה יחיד.

עבודות עץ – לבית מרשים מעוצב וחמים

Erez wood מבצעת מגוון עבודות עץ לבית ולחצר, בן העבודות שאנו מבצעים, גדרות עץ, פרגולות, דקים לחצר, מחסן עץ, מטבח עץ לחצר ועוד, לפרטים נוספים ולהצעות מחיר צרו איתנו קשר בטלפון 054-2100610 ונשמח לעזור

דק אורן מתאים לאקלים הישראלי

העץ הפופולארי ביותר לדקים בארץ הוא ללא ספק האורן. דק אורן נוח לעבודה, הוא מרשים ביופיו ומחירו נחשב זול בהשוואה לחלופות

ריהוט משרדי

לעבור למשרד חדש זה כיף, לקנות ציוד למשרד חדש זה כיף, אבל להתחיל לעבור בין החנויות שמוכרות ריהוט משרדי זה כבר לא כיף, האחד מוכר כיסאות ושולחנות, השני ארונות אחסון והשלישי עמדות טלמרקטינג והאחרון בסוף הגענו לעמדת המתנה למשרד.

מזנון צף לבתים בעיצוב מודרני

מעוניינים באביזר סלוני ביתי אשר ידגיש את העיצוב הביתי בבית? מעוניינים לחוש כי הטלוויזיה והספרים שלכם בסלון נמצאים באוויר? אנו ממליצים על קניית מזנון צף מנגר. מזנון צף מסוג זה הוא מזנון בצבע לבן, אשר מקובע לקיר שלכם כך שרק חלקו האחורי הוא צמוד קיר. יתר הדפנות באוויר, וזה נותן את ההרגשה של מזנון הנמצא באוויר. אתם תיווכחו לדעת שכאשר תשימו חפצים על המזנון הזה ותצלמו תמונה ממצלמה ממוצעת של 9-10 מגה פיקסל – התמונה תציג את החפצים הללו כאילו שהם באוויר לחלוטין.

מומלצים

  • כסא מנהלים

  • שולחן מחשב

  • ארון ספרים

    אהרון כהן
  • תיקון תריסים

    עצ-בעות