פורטל הנגרים

פורטל חינמי לפרסום נגרים וחנויות רהיטים לבית למשרד וריהוט גינה

מאמרים

מחוכמתם של נגרים

אדריכלים בדרום

אורתם משרד אדריכלים בדרום בעל מוניטין של מאות פרויקטים של תכנון, אדריכלות, הנדסה ועיצוב פנים בדרום הארץ.

עצ-בעות הנדימן לעבודות נגרות

הנדימן עצ-בעות מספקים שירותי תיקוני נגרות כללים ועבודות נגרות קלות לבית למשרד ולעסק,

תיקון תריסים

בארצות שונות נהוגים סגנונות תכנון ארכיטקטוני ואופי בניה שונים. סגנונות אלה מושפעים בדרך כלל מהתרבות המקומית וכמובן ממזג האוויר וסגנון החיים של המקום. יש מקרים אשר בהם יש עירוב סגנונות ושילובם של סגנונות רבים במבנה יחיד.

הזמנת ארונות אונליין לפי מידה

הזמנת ארונות באינטרנט - רכישת ארונות אונליין באתר מתאימים - הנגרייה האינטרנטית המאפשרת לכם לבחור מידות, מספר מדפים, חלוקה פנימית, מנגנון סגירה ועוד.

ארון ספרים

"ארון הספרים" הינו ביטוי הבא להצביע על מקורותיהם התרבותיים של בעלי הארון והספרים המצויים בו. גם בעידן הדיגיטלי שבו מרבית המידע הכתוב זמין לצרכני הידע באמצעים דיגיטליים ואולי דווקא בעידן זה חוזר להיות ארון ספרים שבו מאוחסנים ספרים מודפסים מסוגים שונים רהיט המאפיין חדרי סלון, משרדי עו"ד ובעלי מקצועות חופשיים, חדרי המתנה, בתי כנסת, ומרכזי תרבות למיניהם.

מזנון צף/מזנון מרחף

מעצבי נגריית אהרון כהן והנגרים אומני העץ, מעצבים ומייצרים רהיטים כבר שנים רבות. הניסיון רב השנים מאפשר לנו לנוע קדימה ולהציע ללקוחותינו ליהנות מהחידושים האחרונים בתחום עיצוב הפנים אשר קיבל תפניות מעניינות בשנים האחרונות.

שולחן מחשב

שולחן מחשב שולחן מחשב, בעבר היה נחלתם של המשתמשים במחשב במקומות העבודה בלבד ואולם כיום, כאשר השימוש במחשב ביתי בסביבת המגורים נעשה נפוץ ביותר, שולחן מחשב הפך זמין ובהישג יד של כל המעוניין בכך.

כסא מנהלים

כסא מנהלים הנו שם כללי ביותר לקשת רחבה ביותר של כיסאות. עצם השימוש בהגדרה של "כסא מנהלים" מצביע על כך שהשימוש בכסא מיועד לישיבה ממושכת ולעתים ממושכת מאוד.

ארון ספרים

האם בעידן בו אנו חיים יש צורך לתכנן מראש או להוסיף ארון ספרים לביתנו, לחלל המשרד, לחדר העבודה או חדר הילדים?

מזנון צף לבתים בעיצוב מודרני

מעוניינים באביזר סלוני ביתי אשר ידגיש את העיצוב הביתי בבית? מעוניינים לחוש כי הטלוויזיה והספרים שלכם בסלון נמצאים באוויר? אנו ממליצים על קניית מזנון צף מנגר

ארון ספרים מעוצב לשיפור מראה הסלון

מעוניינים בארון ספרים מעוצב שיוכל לשמש כבית לספריה הביתית שלכם ולהעלאת רמת עיצוב הפנים בסלון? כאן תוכלו לקבל את כל המידע על ארון ספרים לסלון מנגר

ארון מזווה מעוצב למטבח

ארון המזווה חשוב להצבה במטבח שלכם. בארון מאוחסנים חומרי מטבח לשימוש לטווח הארוך, ועל כן הארון מהווה מעין מחסן מטבח פנימי