פורטל הנגרים

פורטל חינמי לפרסום נגרים וחנויות רהיטים לבית למשרד וריהוט גינה

מזנון צף לבתים בעיצוב מודרני


מעוניינים באביזר סלוני ביתי אשר ידגיש את העיצוב הביתי בבית? מעוניינים לחוש כי הטלוויזיה והספרים שלכם בסלון נמצאים באוויר? אנו ממליצים על קניית מזנון צף מנגר

מזנון צף מסוג זה הוא מזנון בצבע לבן, אשר מקובע לקיר שלכם כך שרק חלקו האחורי הוא צמוד קיר.

 

יתר הדפנות באוויר, וזה נותן את ההרגשה של מזנון הנמצא באוויר.

 

אתם תיווכחו לדעת שכאשר תשימו חפצים על המזנון הזה ותצלמו תמונה ממצלמה ממוצעת של 9-10 מגה פיקסל – התמונה תציג את החפצים הללו כאילו שהם באוויר לחלוטין. 

 

מזנון צף - הרכב חומרי וצורני


על פי רוב מדובר במזנונים מלבניים או אליפטיים העשויים מעץ צבוע בלבן. יש מקום להצבת פריטים הן על המזנון והן בתוכו.

 

מזנון צף מכיל, בדרך כלל, מראות כמו קצוות מעוגלים מאד במזנונים האליפטיים וקצוות חדים מאד בנוסח המלבני. מזנון צף מנגר אינו יכול להיות מוצב בכל מקום ולזכות את דייריו באותה התוצאה.

 


אם מדובר בבית שמעוצב באופן כפרי הממוקם בישוב ספר כלשהו, מטבע הדברים המזנון לא יציג את עצמו כמזנון צף. הקירות בבתים כאלו הם בדרך כלל קירות עץ חומים או בז`, ולכן הצבת מזנון לבן על גביהם לא תעשה את האפקט.

 

גם הצבת מזנון בצבע הקירות הללו לא יגרום לשינוי שכן מדובר בצבעים כהים, להם יש אפקט שונה על העיין האנושית ביחס לצבעים הבהירים: הם בטווח הראייה של האדם באופן מובהק ולא על גבול הטשטוש כפי שקורה בצבעים כמו לבן.


מחירים של מזנון צף


כמו כל מזנון אחר, המחירים של מזנון צף מנגר נקבעים על פי הגודל, ההיקף של השימוש בחומרים, ואפשרויות האחסון במזנון.

 

שלושת הפרמטרים הללו משפיעים השפעה מכרעת על המחיר.

 

יצויין כי מזנונים צפים מהווים פתרון מושלם עבור בתים בעיצוב מודרני, ולכן אם גם אתם עיצבתם כך את ביתכם, סביר שמעצב הפנים שלכם ינחה אתכם לרכוש מזנונים מסוג זה.


הרכבה, הובלה והתקנה קלה


בשונה מהמזנונים הגדולים צמודי הקרקע, מדובר במזנונים קלים יותר ופשוטים יותר להרכבה, המסוגלים להכיל תכולת-סלון בהיקף גדול ולפתור לכם בעיות אחסון רבות בחדר זה.


חזרה למאמרים