פורטל הנגרים

פורטל חינמי לפרסום נגרים וחנויות רהיטים לבית למשרד וריהוט גינה

ארון ספרים


"ארון הספרים" הינו ביטוי הבא להצביע על מקורותיהם התרבותיים של בעלי הארון והספרים המצויים בו. גם בעידן הדיגיטלי שבו מרבית המידע הכתוב זמין לצרכני הידע באמצעים דיגיטליים ואולי דווקא בעידן זה חוזר להיות ארון ספרים שבו מאוחסנים ספרים מודפסים מסוגים שונים רהיט המאפיין חדרי סלון, משרדי עו"ד ובעלי מקצועות חופשיים, חדרי המתנה, בתי כנסת, ומרכזי תרבות למיניהם.

להזמנת ארון ספרים וקביעת פגישה עם הנגר אהרון כהן צרו קשר בטלפון: 03-751-9816.

נגריית אהרון כהן מתמחה ביצירת ארון ספרים בהתאמה אישית לאופיו של החלל בו יוצב הארון, לספרים שימלאו את מדפיו, מגבלות מידותיו של המקום וכמובן, הנחיותיו ובחירותיו של הלקוח.

 

עובדי הנגרייה, אומני עבודת העץ מזה שנים רבות, יעצבו עבורכם ארון ספרים לפי בחירותיכם באשר לסגנון, חומרי היצור והגימור. צורה צבע וגודל. לאחר שנגיע לעיצוב אשר ימצא חן בעיניך ייוצר ארון הספרים בנגריית אהרון כהן, תוך הקפדה חסרת פשרות על שימוש בחומרים איכותיים מן המעלה הראשונה בלבד.

 

אנו מדקדקים בכל הנוגע למפרטי החיתוך, החיבור והגימור, המפרטים הגלויים והנסתרים כאחת. אומני העץ העובדים בנגרייה מיומנים ביצירת ארונות ספרים גם בשילוב חומרים כגון דלתות זכוכית או מדפי זכוכית בארון עשוי עץ. אנו משתמשים אך ורק בפריטי פירזול (ידיות, צירים וכו`) תקניים ואיכותיים.

 

דוגמאות לארונות ספרים שמעצבים ומייצרים בנגריית אהרון כהן:

ארון ספרים למשרדי עורך דין - ארון אשר לרוב יוצב במשרדו של עורך הדין ויכסה חלק נכבד מקיר אחד לפחות. הארון יהיה עשוי עץ כאשר חלק  מהמדפים יהיה גלוי וחלקם של המדפים יהיה מאחורי דלתות אטומות או דלתות זכוכית.

 

בדרך כלל ארון ספרים במשרד יוצב לפחות בחלקו על חלק תחתון שמשמש למסמכים וחומר חסוי ומראו החיצוני הוא כאין מזנון עם דלתות או מגרות תיוק.

 

ארון ספרים לחדר המתנה ידמה יותר לכוננית ספרים ולעיתים ישמש גם כמחיצה לפיצול חלל החדר. במקרה כזה הכוננית משמשת הן כארון ספרים והן כמעמד לפריטי עיצוב וקישוט.

 

ארון ספרים לסלון מצריך תכנון ועיצוב כך שיתאים לשאר פריטי הריהוט בסלון ולשם כך על נציגי נגריית אהרון כהן להגיע אליכם.

אנו בנגריית אהרון כהן מאמינים שביכולתנו לבצע את ההתאמה המיטבית ולשלב בין צורכיכם בארון ספרים וטעמכם הייחודי בנושא הריהוט לכל חלל שתבחרו.

 

אנו מתמחים בעבודה עם כל סוגי העץ הזמינים בישראל (העצים הקשים, הרכים והעץ הלבוד). נאפשר לכם לבחור בין שיטות גימור וחיפוי שונות. ונשלב חומרים לפי טעמכם.

 

להזמנת ארון ספרים וקביעת פגישה עם נציג נגריית אהרון כהן צרו קשר בטלפון: 03-751-9816.


חזרה למאמרים